Розпродаж хостинг-планів на неймовірних умовах!
Знижка від 300 до 500грн!

Silk – дуже елегантний шаблон для WordPress з усім необхідним на борту.

Дана тема виглядає сучасно, адаптується до розмірів екранів мобільних пристроїв. Серед доступних налаштувань – змінне лого, текст для секції копірайтів, візуальний ефект для текстового логотипу, можливість обрати , як виводити публікації, в одну чи дві колонки.
Також разом з шаблоном йде два додаткових віджети “Про нас” та “Популярні записи” (останній з’явиться за умови, що у вас активовано плагін Jetpack).

Також однією з особливостей шаблона є підтримка одразу 4 меню, тобто ви можете вивести різноманітні посилання в 4 місцях:

– на чорному рядку зверху ліворуч та праворуч

– під логотипом

– у підвалі / футері

Якщо у верхньому меню праворуч Ви задасте посилання на соцмережі, то поруч із пунктами меню з’являться іконки цих мереж, підтримується – Email, RSS Feeds (посилання, що містять слово “feed” чи “rss”), Behance, Delicious, DeviantArt, Digg, Dribbble, Facebook, Flickr, FourSquare, GitHub, Google+, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Reddit, Skype, SoundCloud, Spotify, StumbleUpon, Tumblr, Twitter, Vimeo, Vine, VKontakte, Sina Weibo, Xing, Yahoo, AngelList, Yelp, LastFM, SlideShare, Twitch, BlogLovin, Medium, WhatsApp, LeanPub та RenRen

Завантажити англомовну тему можна з офіційної сторінки, а у нас можна отримати вже із підготованим перекладом українською.
Встановити перекладену тему дуже легко – оберіть архів з шаблоном, натиснувши “Додати нову” і після “Завантажити” у меню “Вигляд – Теми” (Натисніть для програвання)

Ви можете переглянути оригінальну інструкцію до ПРО-версії теми за наступним посиланням (частина функцій є тільки у версії ПРО).

Є що відповісти?

Ваш email не буде публікуватися

Можна скористатися такими тегами в тексті:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Потрібен хостинг для Ваших проектів?

Автоматичне встановлення вордпрес, оновлення прямо з хостинг-панелі, налаштування для кращої безпеки і навіть більше...

Тест безкоштовно!