Розпродаж хостинг-планів на неймовірних умовах!
Знижка від 300 до 500грн!
Розіграш! 115 преміум-шаблонів для WordPress безкоштовно.

Зверніть увагу: ця публікація побачила світ більше року тому, з того часу багато чого могло змінитися ;)

Щодо результатів та переможців – наступної п’ятниці ми випадковим чином оберемо 5 коментарів, авторам яких буде надіслано лист з доступом для завантаження призу. Тож коментуємо і не забувайте вказувати “робочу” Email-адресу (вона не буде опублікована)!


Чудової п’ятниці всім! Дуже вдячні Вам за участь, зі свого боку представляємо переможців:

konkurs

Цим щасливчикам найближчим часом надійдуть листи з інструкціями, як отримати приз. Ще раз Вітаю!

P.S. з питань, якщо такі виникнуть, щодо отримання призів, можете звертатись до нас – https://wordpress.co.ua/contact

Дмитро Кондрюк

Автор публікації Дмитро Кондрюк

В веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Є що відповісти?

  • 02.10.2015 at 15:42

    Хочу викладати свої фото-роботи на сайті, ось чому )

  • 02.10.2015 at 16:35

    Мені у колекцію для створення сайтів

  • 02.10.2015 at 21:26

    Давно мріяв покращити дизайн сайту про історії створення відомих пісень.

  • 02.10.2015 at 21:30

    Ці шаблони потрібні мені для розширення можливостей створення ще кращих сайтів.

  • 02.10.2015 at 22:10

    Дуже хочу мати доступ хоча би до одного сучасного динамічного шаблона, щоб зробити сайт мого району більш привабливим (= залучити більше людей до громадської активності)!

  • 03.10.2015 at 07:56

    Хочу зробити якісний та цікавий україномовний ресурс про технології та суспільсво і цікаві речі навколо нас для україномовної аудиторії

  • 03.10.2015 at 11:26

    Є доволі цікаві шаблони, які підішли б для деяких моїх некомерційних проектів

  • 03.10.2015 at 11:46

    Вже давно хочу створити свій блог на Word Press , ці класні шаблони надихнули би мене нарешті зробити це )

  • 03.10.2015 at 13:41

    Всім привіт! Працюю над створенням нового сайту, зупинився на двигуні Word Press, так як зним деже зручно працювати. Тому один з цих шаблонів був би приємним подарунком:)

  • 03.10.2015 at 20:43

    шаблони потрібні завжди, коли думаєш про нові сайти, та й не лише думаєш, а й створюєш )

  • 03.10.2015 at 21:08

    Не відмовився б від новенької колекції шаблогів_))

  • 03.10.2015 at 21:10

    З Інтернетом на ти сьогодні більше молодь. Моєму поколінню, тобто тим, кому під 60, дещо важче опановувати Всесвітню мережу. Хоча я, використовуючи свій 35-річний досвід журналістики, сьогодні займаюся копірайтерством. Настільки вдало, судити моїм замовникам. Звісна річ, хотілося б мати свій власний сайт. Є чим корисним поділитись з користувачами мережі. Ось тільки як зробити старт? Думаю, наявність такого чудового шаблону прискорила б цю справу.
    Для українськоїх аудиторії, думається, міг би створити те, що її зацікавить. Досвід життєвий від мого покоління став би в нагоді молоді, которій будувати і розбудовувати нову Україну – вільну, заможну, цивілізовану і правову.

  • 03.10.2015 at 23:09

    Дуже доречна акція. Шаблони потрібні для створення сайту та його гарного оформлення. Хочеться створити щось корисне для інтернет-користувачів.

  • 03.10.2015 at 23:29

    Хочу зробити редiзайн свого сайту

  • 04.10.2015 at 13:11

    Хочу!
    Буду запускати декілька контент проектів.

  • 04.10.2015 at 14:25

    Шаблонів забагато не буває. Згодяться для колекції

  • 04.10.2015 at 19:20

    Потрібні для розробки якісних сайтів.

  • 04.10.2015 at 19:20

    Перейду на більш симпатичний шаблон якщо виграю )

  • 05.10.2015 at 04:25

    Дуже потрібна гарна сучасна тема для мого проекту HappyPro!
    Дякую)

  • 05.10.2015 at 09:36

    Щоб було більше якісних, українських проектів, якрз є гарна ідея, а знайти хороші шаблоги проблемно.

  • 05.10.2015 at 15:21

    Хочу запиляти блог, який буде виділятись і можливо підберу щось до основного сайту)

  • 05.10.2015 at 17:03

    Потрібна нова тема для створення інтернет-магазину.

  • 05.10.2015 at 19:48

    У мене понад 40 сайтів. І хоч більшість не активні, але хороший дизайн часто є проблемою. Поки знайдеш… Ці теми пригодилися б:)

  • 06.10.2015 at 00:13

    Хочу оцінити якість \”зборки\”, подивитися, що всередині шаблону 🙂

  • 06.10.2015 at 14:35

    Дуже приємно отримати преміум якість у подарунок.
    Якраз планую запускати декілька некомерційних проектів, пов\’язаних з культурою і мистецтвом. Гарне оформлення буде дуже доречне.

  • 06.10.2015 at 15:00

    Потрібні преміум шаблони для більш якісної роботи і нових ідей.

  • 06.10.2015 at 23:12

    Привіт! Хочеться отримати лист з доступом для завантаження призу! 🙂

  • 08.10.2015 at 08:32

    Щось мало бажаючих взяти участь в конкурсі, а це ж прекрасна можливість для того, щоб стати власником сайту, котрий допоможе втілити власні мрії.

  • 08.10.2015 at 09:21

    Випадково попав на цю публікацію коли оновлював плагіни на моєму сайті (поки що в локальній мережі). На даний момент використовую тему Virtue Free, а декілька якісних, повнофункціональних тем не зашкодять нікому. 🙂

  • 08.10.2015 at 22:24

    Втілити нові мрії з новими шаблонами…Це було б чудово..:)

  • 09.10.2015 at 00:29

    Ой, здається я трішки спізнився. Жаль. Але бажаю всім успіху і натхнення для створення чудових сайтів:)