Блоґ про WordPress

Розіграш! 115 преміум-шаблонів для WordPress безкоштовно.

Щодо результатів та переможців - наступної п'ятниці ми випадковим чином оберемо 5 коментарів, авторам яких буде надіслано лист з доступом для завантаження призу. Тож коментуємо і не забувайте вказувати "робочу" Email-адресу (вона не буде опублікована)!


Чудової п'ятниці всім! Дуже вдячні Вам за участь, зі свого боку представляємо переможців:

konkurs

Цим щасливчикам найближчим часом надійдуть листи з інструкціями, як отримати приз. Ще раз Вітаю!

P.S. з питань, якщо такі виникнуть, щодо отримання призів, можете звертатись до нас - https://wordpress.co.ua/contact

Зверніть увагу: ця публікація побачила світ більше року тому, з того часу багато чого могло змінитися ;)
Дмитро Кондрюк
Дмитро Кондрюк
В веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Коментарів 31

× Коментарі до цієї сторінки відключені, мабуть так і задумано )
 • Дуже хочу мати доступ хоча би до одного сучасного динамічного шаблона, щоб зробити сайт мого району більш привабливим (= залучити більше людей до громадської активності)!
 • Хочу зробити якісний та цікавий україномовний ресурс про технології та суспільсво і цікаві речі навколо нас для україномовної аудиторії
 • Вже давно хочу створити свій блог на Word Press , ці класні шаблони надихнули би мене нарешті зробити це )
 • Всім привіт! Працюю над створенням нового сайту, зупинився на двигуні Word Press, так як зним деже зручно працювати. Тому один з цих шаблонів був би приємним подарунком:)
 • З Інтернетом на ти сьогодні більше молодь. Моєму поколінню, тобто тим, кому під 60, дещо важче опановувати Всесвітню мережу. Хоча я, використовуючи свій 35-річний досвід журналістики, сьогодні займаюся копірайтерством. Настільки вдало, судити моїм замовникам. Звісна річ, хотілося б мати свій власний сайт. Є чим корисним поділитись з користувачами мережі. Ось тільки як зробити старт? Думаю, наявність такого чудового шаблону прискорила б цю справу. Для українськоїх аудиторії, думається, міг би створити те, що її зацікавить. Досвід життєвий від мого покоління став би в нагоді молоді, которій будувати і розбудовувати нову Україну - вільну, заможну, цивілізовану і правову.
 • Дуже доречна акція. Шаблони потрібні для створення сайту та його гарного оформлення. Хочеться створити щось корисне для інтернет-користувачів.
 • У мене понад 40 сайтів. І хоч більшість не активні, але хороший дизайн часто є проблемою. Поки знайдеш... Ці теми пригодилися б:)
 • Дуже приємно отримати преміум якість у подарунок. Якраз планую запускати декілька некомерційних проектів, пов'язаних з культурою і мистецтвом. Гарне оформлення буде дуже доречне.
 • Щось мало бажаючих взяти участь в конкурсі, а це ж прекрасна можливість для того, щоб стати власником сайту, котрий допоможе втілити власні мрії.
 • Випадково попав на цю публікацію коли оновлював плагіни на моєму сайті (поки що в локальній мережі). На даний момент використовую тему Virtue Free, а декілька якісних, повнофункціональних тем не зашкодять нікому. :)
 • Ой, здається я трішки спізнився. Жаль. Але бажаю всім успіху і натхнення для створення чудових сайтів:)

Поділіться з друзями.

Ми впевнені, що це може бути корисним для інших і для нашого сайту також )