Створити блоґ/сайт на WordPress

Як створити блог чи сайт?

Перед людиною, яка вирішила побудувати свою першу “оселю” в інтернеті зазвичай одразу постає просте питання – Як створити блог чи сайт?

В нашому випадку різниця між термінами блог та сайт майже відсутня, оскільки ми розглядаємо Ваше особисте представництво в інтернет, чи то збірка Ваших думок, чи Ваших статей на окрему тематику, чи представництво вашого особистого бізнесу.
Надалі ми, з Вашого дозволу, будемо використовувати терміни – Блог та Сайт як синоніми.

Я розповім Вам, як створити сайт, з мінімальними фізичними та матеріальними витратами, опишу процес створення блогу, мінімально необхідні кроки, які потрібно зробити аби створити свій блог.

Як створити блог, що для цього потрібно? На ці та інші питання Ви знайдете відповіді у нашому посібнику “Блог на WordPress з нуля“:

Я сподіваюсь, після того, як Ви з ним ознайомитесь, створити блог для Вас буде досить легкою справою.

Після створення блогу залишиться лише знайти у собі натхнення і бажання публікувати записи на якусь тему чи, не дотримуючись теми узагалі, наповнити інформацією новостворений сайт.

Якщо у Вас виникнуть питання щодо процесу створення блогу, звертайтесь, ми Вам допоможемо АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО! Свої питання Ви можете задати на нашому форумі, зв’язавшись через форму контакту або через месенджери

Можливо Ви не бажаєте або не можете присвятити час технічним моментам створення блогу, тоді Вас зацікавить спеціальна пропозиція від нашого проекту WordPress хостингу

Пропозиція

Ми пропонуємо допомогти Вам створити блог/сайт, тобто:

 • Оберіть та зареєструйте доменне ім’я для блогу
 • Придбайте хостинг для розміщення блогу
 • WordPress буде вже встановлено для Вас
 • Користуйтесь на здоров’я!

Нижче наведено стандартні тарифи, що можуть підійти багатьом власникам сайтів/блогів (від нашого хостинг-проекту WPHost.me):

Якщо вже є Блог:

У вас є сайт чи блоґ, але не має часу або досвіду, аби його супроводжувати?!

Ми пропонуємо Вам послугу позачергової технічної підтримки WordPress – це Ваш особистий веб-майстер. Придбавши цю послугу, Вам особисто буде допомагати у роботі з оновленнями та захистом Вашого сайту наш спеціаліст (Запитайте про підтримку WordPress через форму контактів, будь ласка).

 Деякі “технічні” нюанси:

Реєстрація домену

 • Домен реєструється на Ваше ім’я1
 • Хостингу оптимізований для використання WordPress
 • Включено можливість налаштування поштового сервісу для домену

1 Реєстрація домену на Ваше ім’я у більшості українських зон та популярних міжнародних.

В будь-якому випадку, якщо у Вас виникнуть питання щодо створення блогу, звертайтесь, ми по можливості Вам допоможемо, і зробимо це також АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Ось, мабуть, і усе на сьогодні. Сподіваємось, інформація була цікавою та корисною.
Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції!

Коментувати

коментарів 19

   • Мене цікавить ось це:
    Пропозиція. Ми пропонуємо допомогти Вам створити блог/сайт, тобто:
    обрати та зареєструвати доменне ім’я для блогу, придбати хостинг для розміщення блогу, встановити та налаштувати WordPress, знайти/обрати, трохи змінити “під Вас” та встановити тему/дизайн/шаблон, скажемо Вам – Користуйтесь на здоров’я!
    Як я зрозумів, потрібно починати з хостингу, дальше ім\’я, дальше сайт. Коли доходжу до сайту, починаю нервувати. Ну не вмію я користуватись вордпресом. Ну а дальше ступор.
    Буду вдячний, як допоможете.

 1. І в хостингу, і вордпрес теж питання. Ніде не можу знайти звичайне відео з поетапним керівництвом,
  скажем для вордпресу.

 2. Pingback: Як Встановити Шаблон чи Тему для WordPress - Український WordPress

 3. Як чудово, що є сайти на Вордпрес українською мовою. Це дуже гарний сайт. А яка тема Вордпреса тут використана? Я теж хочу таку.