Receptar – це простий, сучасний, з підтримкою екранів з високим DPI шаблон, що повністю налаштовується, аби ваш блог з рецептами став супер-стильний!
Інформація на екрані ділиться на дві половини, як дизайн натхненної сучасної кухонної книги з акцентом на красивих зображеннях та типографії.
Тема має підтримку плагіна Beaver Builder, що являє собою візуальний редактор сторінок, Jetpack плагіну, Schema.org розмітки, слайд-шоу наголовній сторінці, кольорів, що налаштовуються, а також інші цікаві функції.
Тема сумісна з Chrome, Safari, Opera, Firefox, Internet Explorer версії 9+.

Завантажити англомовну тему можна з офіційної сторінки, а у нас можна отримати вже із підготованим перекладом українською.
Встановити перекладену тему дуже легко – оберіть архів з шаблоном, натиснувши “Додати нову” і після “Завантажити” у меню “Вигляд – Теми” (Натисніть для програвання)

Ви можете переглянути оригінальну інструкцію до теми за наступним посиланням 
А доповнює композицію нещодавня стаття про те, як створити кулінарний блог, з різноманітними посиланнями на корисні плагіни та ресурси.

Є що відповісти?

Ваш email не буде публікуватися

Можна скористатися такими тегами в тексті:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  • 29.04.2018 at 23:26

    Шаблон не поганий, досить швидкий. Але чомусь анонси статей виводяться з заголовками <h1> . Виходь що на  сторінці більше чим один заголовок <h1>. Для SEO це не дуже добре. Прийдеться правити код

Потрібен хостинг для Ваших проектів?

Автоматичне встановлення вордпрес, оновлення прямо з хостинг-панелі, налаштування для кращої безпеки і навіть більше...

Тест безкоштовно!