Розпродаж хостинг-планів на неймовірних умовах!
Знижка від 300 до 500грн!

Hestia – один з найгнучкіших безкоштовних шаблонів WordPress, що траплялися мені останнім часом, з усім необхідним на борту.

Як і має бути на сьогоднішній день – шаблон сучасний, адаптується до розмірів екранів різних пристроїв. Описати усі можливі налаштування досить тяжко.

Майже усе кастомізується стандартним WordPress-вським кастомайзером (меню Вигляд – Налаштувати), є можливість змінити тексти, фонові зображення, увімкнути/вимкнути секції головної сторінки, налаштувати кольори та шрифти.

Окрім усього цього шаблон має пітримку плагіну Woocomerce, що робить його майже універсальним.

Також разом з шаблоном йде два додаткових плагіни, один додає кілька нових секцій і можливість імортувати кілька готових дизайнів головної сторінки, та інших. А інший – плагін форми контактів. Не скажу, що він кращий за інші контактні плагіни, але свою стандартну функцію виконує.

Також однією з особливостей шаблона є підтримка наступних плагінів:
– Flat Parallax Slider,
– Photo Gallery,
– Travel Map
– Elementor Page Builder .

Автором заявлено коректну роботу з WPML, Retina дисплеями, SEO плагінами.

Завантажити англомовну тему можна з офіційної сторінки, а у нас можна отримати вже із підготованим перекладом українською.
Встановити перекладену тему дуже легко – оберіть архів з шаблоном, натиснувши “Додати нову” і після “Завантажити” у меню “Вигляд – Теми”

(Натисніть для програвання)

Ви можете переглянути офіційну сторінку з описом та додатковими інструкціями за наступним посиланням.

Як описано було вище, з темою пропонується встановити два плагіни, що розширюють її функції. Завантажити ці плагіни з українським перекладом Ви можете тут усього за 75грн:

Є що відповісти?

Ваш email не буде публікуватися

Можна скористатися такими тегами в тексті:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Потрібен хостинг для Ваших проектів?

Автоматичне встановлення вордпрес, оновлення прямо з хостинг-панелі, налаштування для кращої безпеки і навіть більше...

Тест безкоштовно!