Сьогодні я навчу вас, як можна вивести кількість опублікованих дописів у своєму блозі на WordPress. Загалом код доволі простий. Але знайти подібне рішення буває не легко. Точніше було не легко. До сьогодні

Виводимо кількість всіх опублікованих дописів у блозі.

Все що нам потрібно, це присвоїти певній перемінній значення кількості опублікованих постів у блозі. Для прикладу, візьмемо перемінну $postnumbers. Наш код можна записати у файл functions.php і виглядатиме він ось таким чином:

$postnumbers = $wpdb->get_var("SELECT COUNT(*) FROM ".$wpdb->posts." WHERE post_status = 'publish' AND post_type = 'post'");

Трішки поясню. Вищенаведений код присвоює нашій перемінній пораховану кількість, з допомогою SQL-запиту COUNT(*), записів у базі даних у таблиці posts, що мають одночасно значення publish (тобто, опублікований) та post (тобто, дописи). Якщо не вказувати два останні параметри, то, як ви вже напевно здогадались, нашій перемінній буде присвоєно кількість і не опублікованих дописів, і навіть сторінок.

Ну ось і все! Залишилось вивести значення згаданої перемінної будь-де у шаблоні вашої теми з допомогою ось такого коду:

Бонус. Виводимо кількість опублікованих дописів у певній категорії.

Наступний код буде теж достатньо простим. З його допомогою ми виведемо кількість опублікованих дописів у певній категорії:

$postnumbers = $wpdb->get_var("SELECT count FROM ".$wpdb->term_taxonomy." WHERE term_taxonomy_id = '1'");

Перемінна та сама. Змінилась лише таблиця з бази даних, з якою ми працюємо. Тепер це таблиця term_taxonomy. Взагалі, що у цій, що у першій таблиці є ще багато параметрів, по яким можна робити вибірку. Якщо ж додатково до стандартних додавати нові параметри з допомогою, наприклад, custom fields, то можна створити потужну і гнучку інформаційну архітектуру на базі cms WordPress. І таким чином можна реалізувати практично будь-що!

Author

Дмитро Кондрюк в веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Коментувати