Розпродаж хостинг-планів на неймовірних умовах!
Знижка від 300 до 500грн!
 

автор Дмитро Кондрюк

06.06.2010

0

Зверніть увагу: ця публікація побачила світ більше року тому, з того часу багато чого могло змінитися ;)

У цій статті я розповім про те, як підключати різні файли шапки і підвалу для різних випадків.

Стандартно у темі є header.php та footer.php, це відповідно верхня і нижня частина сайту. Але іноді на певних сторінках потрібно використати інший шаблон.

Я розгляну приклад на базі header.php, але таке ж саме можна зробити із файлом footer.php. Для цього слід називати файл на кшалт header-some-text.php, де «some-text» це ваша назва, для того, щоб дати унікальну назву файлу. Для того щоб включити потрібний нам файл слід використати такий код: <?php get_header('some-text'); ?>, де «some-text» це наш суфікс для файлу.

Дмитро Кондрюк

Автор публікації Дмитро Кондрюк

В веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Є що відповісти?

Ваш email не буде публікуватися

Можна скористатися такими тегами в тексті:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  • 06.06.2010 at 22:56

    Хм, Стисло, але дуже може бути, що буде корисним у певній ситуації. 🙂 Хоча ще не певен, у якій….