27

Тра

Чудовий та простий плагін для вмикання режиму обслуговування на сайті. Відвідувачі будуть бачити “заглушку”, що ви налаштуєте, в той час як адміністратор може повноцінно користуватись сайтом. Має декілька вбудованих шаблонів “сторінок-заглушок”, таймер зворотнього відліку до відкриття та інші опції. Переклад люб’язно надав Максим Кобєлєв, дякуємо йому.

27

Тра

Плагін для керування заходами. Включає різноманітні опції, як повторювання заходів у часі, прив’язка заходів до зустрічей, розклад та інше. Більше інформації (англійською) можна отримати на офіційній сторінці плагіну. Переклад люб’язно надав Максим Кобєлєв, дякуємо йому.

22

Тра

SEO-набір для WordPress. З версії 1.6.12.2 додано підтримку додаткових типів контенту! UPD. Додано переклад версії 1.6.15.13 від Олега Волощука (блог http://webdigest.com.ua)

11

Січ

MobilePress — це додаток WordPress, що створює мобільну версію сайту, з можливістю використання власних тем. В MobilePress  є можливість використання Google Analytics і рекламних оголошень з Aduity.com. Інтеграція з Aduity.com дозволяє показувати оголошення з деякими з найбільших мобільних рекламних мереж, таких як AdMob, Quattro Wireless, Buzzcity і InMobi. Додаток дозволяє розробникам WordPress створювати власні теми…

10

Лис

Плагін для захисту від спам-коментарів, простий та ефективний. Працює методом підміни полів для коментарів. Можливості: Коментарі тільки на обраній мові Віджет в майстерні зі статистикою Блокування коментарів та пінгів із зазначених країн Сповіщення по Email Перевірка Trackback та pingback Не зберігає даних в базі Жодних зовнішніх з’єднань Дуже швидкий Не потребує змін в шаблонах При…

20

Сер

Дозволяє шукати/фільтрувати пости за багатьма параметрами таксономії, наприклад, одночасно по тегах і категоріях.

23

Січ

Ще один плаґін для покращеного перегляду зображень на сайті. Базований на jQuery, містить сторінку налаштувань, де можна обрати тему зовнішнього вигляду, максимальний розмір картинок, а також дозволити приховувати флеш-файли.

16

Січ

Об’єднує файли CSS-JS в один файл, мінімізує їх, а також мінімізує HTML.

03

Гру

Додає локальні аватарки, тобто користувачі можуть у профілі завантажити аватару, яка і буде відображуватися на сайті замість Gravatar.

20

Лис

Надзвичайно потужний плаґін! Дозволяє людям, які не знають програмування, або не хочуть витрачати час на вивчення усіх особливостей програмування під WP, створити віджет із контентом у потрібному форматі.

Містить біля 40 опцій для сортування і виведення. Можна вказати тип контенту, статус публікації, автора, мета-поле, дату, таксономію, формат виведення та ще багато чого…