Розпродаж хостинг-планів на неймовірних умовах!
Знижка від 300 до 500грн!
WP Maintenance Mode

WP Maintenance Mode

27.05.2013

3

Чудовий та простий плагін для вмикання режиму обслуговування на сайті. Відвідувачі будуть бачити “заглушку”, що ви налаштуєте, в той час як адміністратор може повноцінно користуватись сайтом. Має декілька вбудованих шаблонів “сторінок-заглушок”, таймер зворотнього відліку до відкриття та інші опції. Переклад люб’язно надав Максим Кобєлєв, дякуємо йому.

Докладно...
Event Organiser

Event Organiser

27.05.2013

0

Плагін для керування заходами. Включає різноманітні опції, як повторювання заходів у часі, прив’язка заходів до зустрічей, розклад та інше. Більше інформації (англійською) можна отримати на офіційній сторінці плагіну. Переклад люб’язно надав Максим Кобєлєв, дякуємо йому.

Докладно...
All in One SEO Pack

All in One SEO Pack

22.05.2013

4

SEO-набір для WordPress. З версії 1.6.12.2 додано підтримку додаткових типів контенту! UPD. Додано переклад версії 1.6.15.13 від Олега Волощука (блог http://webdigest.com.ua)

Докладно...
MobilePress

MobilePress

11.01.2012

4

MobilePress — це додаток WordPress, що створює мобільну версію сайту, з можливістю використання власних тем. В MobilePress  є можливість використання Google Analytics і рекламних оголошень з Aduity.com. Інтеграція з Aduity.com дозволяє показувати оголошення з деякими з найбільших мобільних рекламних мереж, таких як AdMob, Quattro Wireless, Buzzcity і InMobi. Додаток дозволяє розробникам WordPress створювати власні теми […]

Докладно...
Antispam Bee – антиспам плагін для WordPress українською

Плагін для захисту від спам-коментарів, простий та ефективний. Працює методом підміни полів для коментарів. Можливості: Коментарі тільки на обраній мові Віджет в майстерні зі статистикою Блокування коментарів та пінгів із зазначених країн Сповіщення по Email Перевірка Trackback та pingback Не зберігає даних в базі Жодних зовнішніх з’єднань Дуже швидкий Не потребує змін в шаблонах При […]

Докладно...
Query Multiple Taxonomies

Дозволяє шукати/фільтрувати пости за багатьма параметрами таксономії, наприклад, одночасно по тегах і категоріях.

Докладно...
jQuery Colorbox

jQuery Colorbox

23.01.2011

0

Ще один плаґін для покращеного перегляду зображень на сайті. Базований на jQuery, містить сторінку налаштувань, де можна обрати тему зовнішнього вигляду, максимальний розмір картинок, а також дозволити приховувати флеш-файли.

Докладно...
WP Minify

WP Minify

16.01.2011

0

Об’єднує файли CSS-JS в один файл, мінімізує їх, а також мінімізує HTML.

Докладно...
Add Local Avatar (локальні аватари)

Додає локальні аватарки, тобто користувачі можуть у профілі завантажити аватару, яка і буде відображуватися на сайті замість Gravatar.

Докладно...
Query Posts

Query Posts

20.11.2010

8

Надзвичайно потужний плаґін! Дозволяє людям, які не знають програмування, або не хочуть витрачати час на вивчення усіх особливостей програмування під WP, створити віджет із контентом у потрібному форматі.

Містить біля 40 опцій для сортування і виведення. Можна вказати тип контенту, статус публікації, автора, мета-поле, дату, таксономію, формат виведення та ще багато чого…

Докладно...