Циклічні посилання, на мою думку, є досить корисним рішенням на сайтах з багатьма публікаціями, оскільки дозволяють відвідувачу не зупинятися під час перегляду ваших статей, коли він досягає першої опублікованої статті або останньої.

Стандартні посилання “Наступна стаття” та “Попередня стаття” в певний момент часу просто зникають на сайті. Це відбувається з посиланням на наступну статтю, коли ви переглядаєте найсвіжішу публікацію на сайті, та, відповідно, з посиланням на попередню статтю, коли ви переглядаєте “найпершу опубліковану”.

Аби цього уникнути, можна скористатися таким рішенням:


            
<?php /** * Циклічні посилання на наступну та попередню публікацію у WordPress */ if( get_adjacent_post(false, '', true) ) { previous_post_link('%link', '&larr; Попередня стаття'); } else { $first = new WP_Query('posts_per_page=1&order=DESC'); $first->the_post(); echo '<a href="' . get_permalink() . '">&larr; Попередня стаття</a>'; wp_reset_postdata(); }; if( get_adjacent_post(false, '', false) ) { next_post_link('%link', 'Наступна стаття &rarr;'); } else { $last = new WP_Query('posts_per_page=1&order=ASC'); $last->the_post(); echo '<a href="' . get_permalink() . '">Наступна стаття &rarr;</a>'; wp_reset_postdata(); };
Code language: PHP (php)

Даний код необхідно додати у ваш шаблон, в те місце, де мають виводитись посилання.

Зауважте, необхідно мати певні технічні навички для редагування зовнішнього вигляду цих посилань, а також завжди робіть БЕКАП файлів, які змінюєте!

Author

Дмитро Кондрюк в веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Коментувати