Плагін Override Comment Options дозволяє індивідуально увімкнути коментарі в старих записах. Він корисний для тих, хто використовує опцію “Автоматично закривати коментарі в статтях, старіших ХХ днів” :

Вказана опція вимикає коментарі у всіх публікаціях, що опубліковані більше ніж вказана кількість днів тому, і за потреби в якійсь одній чи кількох з старих публікацій дозволити коментування – ви не зможете цього зробити. Цей плагін вирішує дану проблему шляхом додавання окремої опції на сторінці редагування в публікаціях, що старіші за ХХ днів:

Отже, для того, аби скористатися плагіном, достатньо зайти на сторінку редагування потрібної статті і праворуч знайти опції, показану вище на скріншоті. Ставите пташку – і в цій статті буде дозволено коментування. Зверніть увагу, цей віджет буде відображено тільки в статтях, які опубліковані більше ніж ХХ днів тому, відповідно до налаштувань на вашому сайті в меню “Налаштування – обговорення“.

Есть, что сказать?

Ваш email не будет публиковаться

Можно воспользоваться такими тегами в тексте:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Нужен хостинг для Ваших проектов?

Автоматическая установка вордпресс, обновления прямо из хостинг-панели, настройки для лучшей безопасности и даже больше ...

Тест бесплатно!