Можна, відредагувавши файли Вашого WordPress шаблону, легко додати рекламний блок Google AdSense на початку запису або у кінці. Я сьогодні покажу, що також легко можна додавати будь-яку рекламу і у середину запису.

Додаємо AdSense через функцію str_replace()

Отже, для додавання у середину запису WordPress-блогу коду Google Adsense (або будь-якого іншого коду) ми використаємо функцію str_replace().
Робимо це, аби просканувати весь запис, шукаючи заданий тег, наприклад, [php][/php], і замінити на Google Adsense код.

Спочатку, створимо функцію і додамо у файл functions.php:
[php]
function googleadsense($content){

$adsensecode = ‘тут код Google AdSense’;

$pattern = ‘‘;

$content = str_replace($pattern, $adsensecode, $content);

return $content;
}

add_filter(‘the_content’, ‘googleadsense’);
[/php]
Ось і усе, що потрібно. Тепер, публікуючи запис, додайте будь-де всередині тег , і він буде замінений на Ваш Google Adsense код.

Додаємо AdSense через короткий код

Починаючи з версії 2.5.1, WordPress підтримує Shortcode API. Це простий набір функцій для створення короткий кодів, які можна використати у записах блогу. От ми і створимо функцію у funtions.php, яка буде підставляти замість нашого короткого коду – рекламу Google AdSense.

Для прикладу будемо використовувати короткий код – [googlead] для вставки Google Adsense.
Ось що потрібно додати у funtions.php:
[php]
function googlead_shortcode() {

$adsensecode = ‘GOOGLE ADSENSE код’;

return $adsensecode;
}

add_shortcode(‘googlead’, ‘googlead_shortcode’);
[/php]
Трохи поясню роботу коду. Коли виводиться контент Вашого блогу – функцією the_content(), WordPress аналізує весь текст на предмет знаходження зареєстрованих коротких кодів, таких як наш [googlead]. Знайшовши його, підставляється замість короткого коду наведений нами код реклами Google Adsense.

Це два найпростіші, на мою думку, способи додавання реклами Google AdSense у запис WordPress блогу.

Author

Дмитро Кондрюк в веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Коментувати