Особисто знаю людей, які дуже полюбляють в усьому порядок та структурність, на відміну від мене 🙂 . Якщо Ви один з таких, або хочете в чомусь бути з ними схожими, цей хак може Вам сподобатись. Він дозволяє встановити текст за замовчуванням в редакторі публікації/сторінки . Отже, наприклад, натиснувши Додати сторінку – отримуєте вже заготовлений текст. Дуже зручно, якщо Ви використовуєте якийсь стандартний “шаблон” для написання Ваших статей.

Додайте код в файл functions.php Вашого шаблону , попередньо змінивши заготовлений текст в змінних $content (у коді наведено приклад для кількох типів записів, можете зайві прибрати, якщо розумієте, як):


            
add_filter( 'default_content', 'pu_default_editor_content' ); function pu_default_editor_content( $content ) { global $post_type; switch( $post_type ) { case 'post': $content = 'Це стандартний текст для публікацій'; break; case 'page': $content = 'А тут стандартний текст для сторінок.'; break; case 'portfolio': $content = 'А якщо у Вас є тип контенту portfolio - це для нього.'; break; case 'products': $content = 'Ну і про продукти/товари також не забули.'; break; } return $content; }
Code language: PHP (php)
Author

Дмитро Кондрюк в веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Коментувати