Особисто знаю людей, які дуже полюбляють в усьому порядок та структурність, на відміну від мене 🙂 . Якщо Ви один з таких, або хочете в чомусь бути з ними схожими, цей хак може Вам сподобатись. Він дозволяє встановити текст за замовчуванням в редакторі публікації/сторінки . Отже, наприклад, натиснувши Додати сторінку – отримуєте вже заготовлений текст. Дуже зручно, якщо Ви використовуєте якийсь стандартний “шаблон” для написання Ваших статей.

Додайте код в файл functions.php Вашого шаблону , попередньо змінивши заготовлений текст в змінних $content (у коді наведено приклад для кількох типів записів, можете зайві прибрати, якщо розумієте, як):

add_filter( 'default_content', 'pu_default_editor_content' );

function pu_default_editor_content( $content ) {
  global $post_type;

  switch( $post_type ) 
  {
    case 'post':
      $content = 'Це стандартний текст для публікацій';
    break;

    case 'page':
      $content = 'А тут стандартний текст для сторінок.';
    break;

    case 'portfolio':
      $content = 'А якщо у Вас є тип контенту portfolio - це для нього.';
    break;

    case 'products':
      $content = 'Ну і про продукти/товари також не забули.';
    break;
  }

  return $content;
}Code language: PHP (php)
Author

Дмитро Кондрюк в веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Коментувати