Дуже цікавий сніпет потрапив до нас. Якщо додати цей код у functions.php Вашого шаблону – це закриє можливість відповіді на коментарі під публікацією усім, окрім автора цієї статті. Як на мене, дуже зручна штука для певної категорії сайтів, де користувачі ставлять запитання авторам, і тільки автор повинен на ці запитання відповідати. Отже код:


            
add_action( 'pre_comment_on_post', 'wpq_pre_commenting' ); function wpq_pre_commenting( $pid ) { $parent_id = filter_input( INPUT_POST, 'comment_parent', FILTER_SANITIZE_NUMBER_INT ); $post = get_post( $pid ); $cuid = get_current_user_id(); if( ! is_null( $post ) && $post->post_author == $cuid && 0 == $parent_id ){ wp_die( 'Пробачте, тыльки автор цієї статті може відповідати на коментарі!' ); } }
Code language: PHP (php)
Author

Дмитро Кондрюк в веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Коментувати