Блоґ про WordPress

Показати зовнішній файл в записі

Якщо Вам спаде на думку вбудувати вміст якогось файлу/сторінки , що доступний за зовнішнім посиланням у свою публікацію, то можна спробувати скористатися наступним кодом.

function show_file_func( $atts ) {
 extract( shortcode_atts( array(
  'file' => ''
 ), $atts ) );
 
 if ($file!='')
  return @file_get_contents($file);
}
 
add_shortcode( 'show_file', 'show_file_func' );

Додайте цей код у  functions.php Вашої теми, а після скористайтесь коротким кодом в редакторі статті, аби вбудувати зовнішній файл:

[show_file file="https://catswhocode.com/blog"]

Правда я поки не придумав, для чого це можна використати ))

Дмитро Кондрюк
Дмитро Кондрюк
В веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Коментарів 6

 • На брамі _ttp://language-policy.info/?p=4867 не працює „вставити посилання“ і не працює „@link/ Хто там адміністратор? Я не вмію за кожним разом вставляти якісь коди, та й часу воно займає… Можете чимсь допомогти?
   • То я вирахував, що Ви і є webmaster! иньшого ТАМ не вказано! http://language-policy.info/ Там нагорі справа Ваші бунчуки. Не допоможете знайти цього пана webmaster-а, що шифрується від гостей?!
    • Романе. Щодо вебмайстра - малось на увазі, що це той, хто робив вам сайт чи його обслуговує.Я і мої колеги до Вашого сайту не маємо жодного відношення. І прошу ще раз - Для питань використовуйте наш форум http://e-support.in.ua/, будь ласка. 
 • На брамі _ttp://language-policy.info/ в редакторі дописів не працюють ґудзики „вставити посилання“ і „link“.  До кого звертатися за допомогою? Наприклад: _ttp://language-policy.info/wp-admin/post.php?post=4867&action=edit Відпишіть хоча‑би, що Ви отримали це повідомлення.

Поділіться з друзями.

Ми впевнені, що це може бути корисним для інших і для нашого сайту також )