Tracks

Почнемо цей чудовий день з чудового шаблону для вашого блогу! Tracks - це красива, зручна, сучасна тема. Tracks відмінно підходить для особистих щоденників, журналів, сайтів фотографів. Тема підтримує завантаження Вашого логотипу, значки соц. мереж, управління коментарями. Вже за традицією - шаблон повністю адаптивний :

 

Screenshot_86

Завантажити тему можна з офіційної сторінки, а з нашого архіву розпакуйте файл-перекладу та покладіть на вашому хостингу у директорію сайту /wp-content/themes/tracks/languages після встановлення шаблону. Або завантажте за посиланням нижче вже готову українську версію шаблону, який достатньо встановити на вашому вордпрес-сайті через меню "Вигляд-Теми", натиснувши "Додати" і після "Завантажити":

imac Slider
  • App Slide
  • App Slide
  • App Slide

Коментарів 3

  • Добрый день, подскажите пожалуйста не могу найти стоимость темы и возможны глобальные ее изменения после покупки и поддержка с вашей стороны ?
    • Здравствуйте. Тема бесплатна, ссылки на скачивание доступны вверху страницы. Мы можем предложить платные услуги по "изменению" под ваши нужды, напишите, пожалуйста, нам https://wordpress.co.ua/contact

Поділіться з друзями.

Ми впевнені, що це може бути корисним для інших і для нашого сайту також )

Доступ до унікальних матеріалів!

Приєднуйтесь до тих, хто дізнається ПЕРШИМ про найцікавіше зі світу Українського WordPress.

Отримайте три чудові преміум-шаблони для Ваших сайтів на WordPress абсолютно БЕЗКОШТОВНО !

Дякуємо! Перший лист вже в дорозі...