Якщо ви хочете за кілька хвилин запустити свій новий блог на WordPress, вам потрібен простий та лаконічний шаблон, аби мати можливість публікувати якісь записи та/або показати кілька своїх робіт – даний шаблон для WordPress під назвою “Some”, мабуть, підійде найкраще.

Геніальність у простоті – це слова, які одразу припадають на думку, коли бачиш цей шаблон. Окрім простоти, тема Some пропонує кілька цікавих та важливих переваг для вашого сайту.

Основні переваги шаблону :

  • підтримка плагіну Custom Content Portfolio для публікації портфоліо робіт
  • меню з іконками соцмереж
  • легкий код, що дозволяє отримати чудові показники за тестом Page Speed Insights (> 90 балів для мобільного та десктопу):

Кілька порад:

  • Для створення меню з іконками соціальних мереж в шапці сайту достатньо створити нове меню у “Вигляд – Меню“.
  • Далі додайте посилання на свої сторінки в соцмережах, шаблон автоматично розпізнає мережу і в меню з’явиться відповідна іконка. Я не шукав повний список мереж, що підтримується, але кілька популярних перевірив – все працює чудово
  • В налаштуваннях створеного меню прикріпіть його до місцезнаходження “Social Links”, встановивши відповідну пташку внизу під пунктами меню:

Іконки соцмереж

Є що відповісти?

Ваш email не буде публікуватися

Можна скористатися такими тегами в тексті:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Потрібен хостинг для Ваших проектів?

Автоматичне встановлення вордпрес, оновлення прямо з хостинг-панелі, налаштування для кращої безпеки і навіть більше...

Тест безкоштовно!