Шаблон для WordPress під назвою Sanse – ще одна проста і безкоштовна тема. Це друга тема того самого автора на нашому ресурсі, першою була Some. Даний шаблон, здебільшого, підходить для особистих блогів, де можна фіксувати свої ідеї, де вміст чи текст ваших записів – це центральна фігура, оскільки йому приділяється найбільше уваги.

Так само, як і попередня тема, даний шаблон має “легкий” код, що дозволяє отримати чудові показники за тестом Page Speed Insights (> 90 балів для мобільного та десктопу). І це божевільно швидко! На хорошому хості вона  отримає приблизно 97/99 у тесті швидкості від Google .

Особливості

Більшість, якщо не всі функції шаблону – це вбудовані функції ядра WordPress:

  • Змінний логотип, заголовок та фонове зображення.
  • Шаблон для головної сторінки, де ви маєте окрему область віджетів та останні публікації блогу.
  • У нижньому колонтитулі (футері) є область віджетів з трьох стовпців.
  • Одне основне меню у хедері та меню соціальних посилань з іконками SVG у футері (про це меню описано в попередньому шаблоні).
  • У пакет завантаження також входить  дочірня тема . Не забудьте, що робити модифікації необхідно за допомогою дочірньої теми. Правити код основного шаблону – дурний тон 🙂

Є що відповісти?

Ваш email не буде публікуватися

Можна скористатися такими тегами в тексті:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Потрібен хостинг для Ваших проектів?

Автоматичне встановлення вордпрес, оновлення прямо з хостинг-панелі, налаштування для кращої безпеки і навіть більше...

Тест безкоштовно!