Celadon це безкоштовна тема для WordPress, що має чудовий вигляд та можливості для використання. Ось основні можливості:

6 кольорових схем

Тема для WordPress Celadon поставляється з шістьма кольоровими схемами, отже Ви можете персоналізувати свій блог Вашими улюбленими кольорами. Кольорові схеми: зелена, блакитна, пурпурна, червона, помаранчева та чорна.

Окрема панель налаштувань теми

Тема Celadon має свою панель налаштувань у секції Дизайн, що дозволяє встановити налаштування, як, наприклад, Ваш Feedburner URL та код Google Analytics, та змінювати навігаційне меню.

Сайдбар

Сайдар у темі Celadon готовий до роботи з віджетами. Просто перейдіть до сторінки віджетів у адмін панелі та перетягніть віджети, що Ви бажаєте активувати на сайдбар.

Підтримка Gravatar

Всі коментарі використовують Gravatar для користувацьких зображень за замовчуванням. Gravatar це популярний сервіс, що дозволяє людям використовувати їх аватари у блогах та соціальних мережах.

Author

Дмитро Кондрюк в веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Коментувати

Коментарі

  1. Привіт. тема не працює. Точніше не працюють налаштування теми – ні кольорові лаштунки, ні гасло і т.д.
    В принципі це все можна змінити жорстким способом (перемалювати, перейменувати файли), але де гарантія що не вилізе ще якийсь баг?

    Що порадите?

    • судячи зі всього, там застаріли/невірно працюють функції запису налаштувань і їх зчитування. ви можете звернутись до нас на форум, можливо хтось допоможе підправити код.

      • а чи не простіше (і/або надійніше) взяти працюючу тему з широкими налаштуваннями і перенести туди частину візуальних компонентів? (банер, стилеві елементи). Чи це надто великий шмат роботи?