Блоґ про WordPress

Робимо окремий шаблон сторінки WordPress

Робимо окремий Шаблон Сторінки WordPressБуквально сьогодні думав зробити окрему сторінку для контакту в одному блозі. Створення за допомогою стандартних сторінок WordPress не влаштовувало, оскільки на цій сторінці "контактів" мені потрібно було сконцентрувати увагу на деяких речах. А такі елементи, як сайдбар з усіма його посиланнями та інформацією, форма для коментування та інше мені тільки заважало.
От я і подумав, а як від усього цього позбавитися? Вихід, як з'ясувалось, елементарний :)
Все що потрібно - це створити новий шаблон сторінки контактів і прив'язати до неї при створенні/редагуванні.

Вам лише потрібно створити шаблон сторінки - наприклад як копію single.php, змінивши його назву, але на початку файлу додати наступний код, замінивши Nazva_Shablonu на своє значення:

<?php
/*
Template Name: Nazva_Shablonu
Description: This part is optional, but helpful for describing the Post Template
*/
?>


Завантажте створений файл у папку з темою. Тепер на сторінці додавання/редагування сторінок у селекторі "шаблон" (показаній на зображені раніше) з'явиться новий пункт з ім'ям, яке ви вказали у вищеописаному коді.
Ось і усе! Тепер Ви можете створювати сторінки з унікальним виглядом.

Зверніть увагу: ця публікація побачила світ більше року тому, з того часу багато чого могло змінитися ;)
Дмитро Кондрюк
Дмитро Кондрюк
В веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Коментарів 9

Поділіться з друзями.

Ми впевнені, що це може бути корисним для інших і для нашого сайту також )