Пошукова форма

Щоб побудувати форму пошуку у WordPress знадобиться лише один тег [php]get_search_form()[/php]. Двигунець має наперед створену форму і відобразить її у темі виконавши вище наведений тег. Якщо ж ви хочете створити форму пошуку з власним форматуванням і, можливо, навіть з фільтрами, то вам знадобляться файли searchform.php та search.php. У першому файлі прийнято розміщувати код самої форми. Другий – контролює виведення пошукових результатів. По суті, [php]search.php[/php] це такий же шаблон, як і page.php або archive.php, тільки для виведення результатів пошукових запитів.

Згідно внутрішньої ієрархії, двигунець спершу шукає файл [php]searchform.php[/php]. Якщо такого не існує, то виводиться стандартна наперед створена форма. Власне, це означає, що присутність шаблона для пошукової форми є необов’язковою. Також, необов’язково і те, що у разі відсутності згаданого шаблона власну пошукову форму не можна ніде вписати. Ще й як можна! Зазвичай вона має такий вигляд (як приклад взято код із стандартної теми WordPress під назвою classic):
[php]

Author

Дмитро Кондрюк в веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Коментувати