Не коректне відображення адмін-панелі WordPress у Google Chrome

Останнім часом неодноразово зустрічали дивний “баг” у відображенні адмінки сайтів на WordPress, при якому елементи лівого меню наїзжджали один на одного чи ховались:

ChromeWPAdmin

Рішення на даний оммент таке – потрібно відкрити нову вкладку у браузері Chrome і перейти за адресою chrome://flags/#disable-slimming-paint , ви побачите три опції :

chromewpadminsettings

або як варіант лише дві, що відповідають за Slimming Paint:

chromewpadmin2

Потрібно увімкнути першу (увімкнення опції деактивує функцію SlimmingPaint), при цьому залишити вимкнутими наступні дві (чи, як в моєму випадку, одну). Перезавантажте браузер, тепер все має бути добре )

Зверніть увагу: ця публікація побачила світ більше року тому, з того часу багато чого могло змінитися ;)

Дмитро Кондрюк

Автор публікації Дмитро Кондрюк

В веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Є що відповісти?

Ваш email не буде публікуватися

Можна скористатися такими тегами в тексті:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 • 08.10.2015 at 01:50

  З яких пір \”кошик\” в редагуванні сторінок означає видалення сторінки?
  Що означає \”Меню\” (\”Вигляд\” – \”Меню\”) і як ним користуватись? Створення пунктів в \”Меню\” ніяк не впливає на відображуваній сторінці, і чому галочка в полі \”Меню навігації\” взагалі робить так, що лінки на сторінки сайту зникають?
  Дуже незручна система створення сайту

  • Це не стосується статті, під якою ви коментуєте, прошу, якщо вам це необхідно – створіть тему на нашому форумі http://e-support.in.ua/
   Якщо ж ви просто хотіли висловити свою оцінку цієї системи – дякую за вашу думку.