Плаґін додає можливість створювати нові розміри зображень і використовувати їх у шаблонах чи галереях. Плаґін має сторінку налаштувань, де можна вказати назву, розмір та опцію обрізання зображення до заданих розмірів або ж пропорційного зменшення.

Новостворені розміри зображень будуть застосовуватися тільки для нових зображень, які завантажені після створення нового розміру для них. Якщо Вам потрібно створити зображення нового розміру для вже завантажених картинок — слід зґенерувати нові картинки.

Наприклад, щоб створити галерею із використанням нестандартного розміру зображення слід використати такий код [gallery size="назва-розміру-зображення"]. Можна також використовувати зображення у шаблонмх теми — the_post_thumbnail( 'назва-розміру-зображення' );, де «назва-розміру-зображення» — це назва додаткового розміру зображень(наполегливо рекомендую називати латинецею і без пробілів).

Author

Дмитро Кондрюк в веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Коментувати