Розпродаж хостинг-планів на неймовірних умовах!
Знижка від 300 до 500грн!
“Аварійний Вхід” – доступ до Майстерні WordPress

Зверніть увагу: ця публікація побачила світ більше року тому, з того часу багато чого могло змінитися ;)

Якщо Ви досить часто розробляєте проекти на WordPress, то мабуть зіштовхувалися з такого роду проблемою:
Ви встановлюєте чи налаштовуєте для когось блог. В котрий раз повертаючись до цієї роботи Ви дізнаєтесь, що з якоїсь причини пароль до адмінки Вам ще не надіслали, чи змінили, чи ще якась біда :). В цю саму секунду Вам потрібен доступ до Майстерні WordPress-блогу! Що Ви робили?
Виходячи зі свого досвіду, я припущу, що маючи доступ до бази даних, Ви вручну додавали нового користувача чи змінювали пароль у існуючого. Це робить не тяжко і досить швидко.
Але якщо Ви маєте ще доступ до FTP, я відкриваю Вам один більш приємний шлях вирішення проблеми.
Завантажте у кореневу директорію блогу скрипт emergency.php (посилання у кінці посту), та зайдіть за посиланням http://vash_blog/emergency.php. Ви побачите наступне:

Цей скрипт дасть можливість швидко додати нового чи змінити існуючого користувача. З міркувань безпеки, Ви зможете це зробити, якщо знаєте пароль до БД 🙂
Оберіть дію, введіть пароль і вперед! Ось скріншот форми додавання нового користувача:

Як Ви помітили на зображеннях – скрипт перекладено на українську.

Сторінка автора скрипту – yoast.com

  "Аварійний Вхід" - emergency.php (2,8 KiB, 92 hits)

Дмитро Кондрюк

Автор публікації Дмитро Кондрюк

В веб-індустрії з 2003 року. В 2009р. заснував проект Український WordPress (що у подальшому став офіційним сайтом команди локалізації WordPress в Україні). З 2010 року засновник і технічний директор проекту Український хостинг для WordPress (WPHost.me) - повноцінного хостинг-сервісу, максимально оптимізованого на використання CMS WordPress.

Є що відповісти?

Ваш email не буде публікуватися

Можна скористатися такими тегами в тексті:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>